PRACA DLA LEKARZA PEDIATRY – WARSZAWA

Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny SP ZOZ poszukuje lekarzy specjalistów w zakresie pediatrii do pracy w funkcjonującym od 11.2011 roku Oddziale Pediatrii. Oddział posiadający 20 łóżek szpitalnych wyposażony jest w nowoczesny sprzęt i aparaturę medyczną. Proponujemy pracę w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę lub kontrakt – forma zatrudnienia do uzgodnienia.

Stanowisko / Specjalizacja:

STARSZY ASYSTENT – LEKARZ SPECJALISTA PEDIATRA

Miejsce pracy: WARSZAWA, UL. MADALIŃSKIEGO 25
Adres e-mail: kadry@szpitalmadalinskiego.pl
Nr telefonu: 22 45 02 207, 22 45 02 407

OFERTA PRACY: LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ.

Art Estetyka Medycyna Estetyczna poszukuje do swojej siedziby w Łodzi

Lekarza Medycyny Estetycznej

Miejsce pracy: Łódź
Region: łódzkie

Opis stanowiska:
wykonywanie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej takich jak:

•       podanie toksyny botulinowej
•       wstrzykiwanie wypełniaczy
•       mezoterapia igłowa
•       lipoliza Aqualyx
•       Radiesse
•       nici hialuronowe
•       nici PDO
•       osocze bogatopłytkowe

Wymagania:
•       uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza medycyny
•       certyfikaty uprawniające do wykonywania ww. zabiegów
•       ubezpieczenie OC obejmujące wykonywanie zabiegów medycyny estetycznej
•       doświadczenie poparte praktyką przy wykonywaniu ww. zabiegów
•       mile widziany lekarz medycyny estetycznej
•       profesjonalizm i życzliwość w kontaktach z pacjentami
•       stałe podnoszenie kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kongresach

Oferujemy:
•       umowę o współpracy
•       elastyczne godziny pracy
•       przyjazną atmosferę w pracy
•       atrakcyjne wynagrodzenie

Aplikację (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać na adres mailowy podany w ogłoszeniu. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Adres e-mail: info@artestetyka.pl
Nr telefonu: 505-536-252

Oferta współpracy: Dermatolog, Ginekolog, Dentysta – Wielka Brytania

Dobrze prosperujące Centrum Zdrowia i Urody PureSun oraz Generalny Przedstawiciel-Dystrybutor Organicznych kosmetyków marki OrganicSeries na terenie Wielkiej Brytanii – poszukuje lekarzy o specjalnościach:

DERMATOLOG

DENTYSTA

GINEKOLOG

Oferujemy współprace na zasadzie Partnerstwa Biznesowego – długoterminowego wynajmu/sprzedaży gabinetu z wyłącznością na wykonywaniu praktyki lekarskiej. Bardzo dobra lokalizacja Centrum, wielotysięczna baza danych stałych klientów (wielonarodowościowa, również z Polski), wysokie standardy pomieszczeń zabiegowych są dodatkowymi atutami naszej oferty. Aktualna działalność naszego centrum oraz rodzaj zabiegów dostępne na stronie internetowej. Nasza oferta biznesowa powstała na podstawie badań marketingowych, opinii klientów oraz lokalnych autorytetów. Aktualnie nasze Centrum Zdrowia i Urody Puresun jest jednym z największych na terenie Hampshire. Po uruchomieniu w/w specjalności, może powiększyć swój obszar o kolejne rejony UK.

Mile widziana rejestracja w GMC, GDC, w razie potrzeby pomagamy z formalnościami.

Oferujemy:

Dogodne – Długoterminowe, atrakcyjne warunki współpracy,
Ustabilizowana baze pacjetow oraz pozycje na rynku
Wyłączność w wykonywaniu praktyki lekarskiej
W części wyposażone gabinety specjalistyczne / ogólne
Pełną profesjonalna obsługę rejestracyjną pacjenta.
Marketing oraz Reklamy
Załatwimy wszelki kwaterunek

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na adres email.
info@puresun.co.uk lub telefonicznie +447845580622

www.puresun.co.uk

PRACA LEKARZ GINEKOLOG – Nawiążemy współpracę !

Posiadamy wyposażony gabinet ginekologiczny i konsultacyjny . Nawiążemy współpracę ! Centrum Medycyny NOWA EUROPA 90-442 Łódź Al. Kościuszki 106/116 .
tel. 600030305 .

Pracodawca: Tervent Andrzej Śliwczyński
Stanowisko / Specjalizacja: ginekolog
Miejsce pracy: Centrum Medycyny Nowa Europa
Adres e-mail: g.bojanowska@nowa-europa.pl
Nr telefonu: 600030305

SERWIS OGŁOSZENIOWY Z OFERTAMI PRACY DLA LEKARZY – oferty typu szukam pracy oraz dam pracę. Oferty pracy w Polsce i za granicą. Serwis należy do grupy PRACAMEDYCYNA.PL. ZAPRASZAMY!!!!